24.03.2017
Titulní strana  |  Zprávy  |  Politika  |  Byznys  |  Regiony  |  Komentáře  |  Exkluzivně  |  Sport

Do Olomouce zamíří veletrh Czech Republic Business Expo 2017

Do Olomouce zamíří veletrh Czech Republic Business Expo 2017
Ilustrační foto z jednání
Výstaviště Flora Olomouc bude hostit mezinárodní multioborový veletrh Czech Republic Business Expo 2017, uskuteční se ve dnech 12. - 14. září 2017. 
20.březen 2017 - 11:00

V roli vystavovatelů se veletrhu zúčastní více než 100 tuzemských a zahraničních společností. Mezi vystavovateli se budou aktivně prezentovat také obchodní komory a zahraniční zastupitelské úřady. Zástupci zahraničních ambasád budou během business dnů Asie, Evropy a Ameriky představovat obchodní a investiční příležitosti svých zemí.

„Veletrh Czech Republic Business Expo 2017 svým unikátním konceptem snoubí výhody prezentace na veletržním stánku, setkání s odborníky na problematiku exportu, cestovního ruchu a vědy a výzkumu během konferenčních bloků a setkání s obchodními partnery,“ uvedla ředitelka veletrhu Ivana Tilkeridu. Tematické konference přilákají širokou škálu odborníků a mohou být příslibem rozvoje a navázání mezinárodní spolupráce v různých oblastech.


„Přestože Olomouc není primárně vnímána jako veletržní město, stává se zejména v poslední době vyhledávaným centrem mezinárodních konferencí, za což vděčí velmi dobrému zázemí pro kongresovou činnost, strategické poloze a také své neopakovatelné atmosféře historického a univerzitního města. Olomouc je ideálním místem pro společnosti působící v oblasti služeb, ale dokáže nabídnout i atraktivní příležitosti pro investory z výrobní oblasti a vhodné podmínky pro firmy z oborů výzkumu, které jsou zde reprezentovány vědecko-výzkumnými centry,“ vyzdvihl primátor statutárního města Olomouce Antonín Staněk.

Veletrh se uskuteční v areálu Výstaviště Flora Olomouc, které nabízí více než 4 000 m2 interiérových výstavních ploch a až 10 000 m2 exteriérových ploch.

„Zrekonstruovaný pavilon A představuje moderní veletržní a konferenční prostory. Naše dlouholeté zkušenosti s organizací různě zaměřených výstav a veletrhů pak napomůžou hladkému průběhu akce. Díky jedinečnému přírodnímu charakteru areálu výstaviště nabízí veletrh nevšední zážitek,“ objasnil ředitel Výstaviště Flora Olomouc Jiří Uhlíř.

33.ročník rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio bude opět v Olomouci

Veletrh Czech Republic Business Expo 2017 je organizován v rámci projektu Czech Republic Product, který si klade za cíl prezentaci českých firem, výrobků, technologií a služeb po celém světě. „Spolupracujeme s desítkami obchodních komor a dalších networkingových organizací ve více než 40 zemích světa. Díky spolupráci se zahraničními zastupitelskými úřady se tato spolupráce prohlubuje a rozšiřuje o další organizace i destinace. Letos jsme pro značku Czech Republic Product získali ochrannou známku, díky čemuž je tak naše logo garancí českého původu výrobků a poskytovaných služeb“, říká ředitel společnosti 2K Consulting s.r.o. a zakladatel značky Radek Kubíček.

Podle webu města Olomouc

(lh,olomouckenovinky.cz,foto město Olomouc)


Strážníci řešili spor mezi hotelovými hosty a rodinné neshody

Strážníci řešili spor mezi hotelovými hosty a rodinné neshody
Na telefonické oznámení o incidentu mezi hosty ubytovanými v hotelu na ulici Krapkova vyjížděli v úterý 21.3.2017 před devátou hodinou večer strážníci Městské policie Olomouc. 

Olomoucký výčepní zabodoval s celostátní soutěži

Olomoucký výčepní zabodoval s celostátní soutěži
Hanácká hospoda na Dolním náměstí v Olomouci. Právě tady vládne výčepu Michal Březina, který se umístil na druhém místě v celostátní soutěži Radegast Mistr Výčepní 2017.

Střecha Městské knihovny v Olomouci prochází velkou opravou

Střecha Městské knihovny v Olomouci prochází velkou opravou
Březen je v Knihovně města Olomouce nejen ve znamení měsíce čtenářů, ale také velké rekonstrukce. Náročnou opravou prochází střecha historické budovy z konce 19. století, která byla vystavěna jako někdejší okresní hejtmanství.

Přerov začal hledat autobusového dopravce

Přerov začal hledat autobusového dopravce
Nabídková cena a průměrné stáří vozového parku – to budou jedny z nejdůležitějších kritérií při hledání nového autobusového dopravce, který pro Přerov zajistí na deset let provoz autobusové dopravy. 

Pobožný pistolník Václav Morávek má v Olomouci pamětní desku

Pobožný pistolník Václav Morávek má v Olomouci pamětní desku
Patřil do asi nejslavnější odbojové skupiny na území protektorátu. Jeden z neodvážnějších protinacistických odbojářů, štábní kapitán Václav Morávek,  má od čtvrtečního odpoledne v Olomouci důstojnou připomínku. 
 
Titulní strana  |  Zprávy  |  Politika  |  Byznys  |  Regiony  |  Komentáře  |  Exkluzivně  |  Sport
Regiony:
Nahoru
© REGIONÁLNÍ NOVINKY, a.s. | Zobrazit klasicky